kwerenda bibliograficzna

Wykonane opracowania i inne materiały mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK oraz w sposób nie naruszający obecnie panujących regulacji prawnych.

oferta-naukowa

POBIERZ PEŁNĄ WERSJĘ OFERTY W PLIKU PDF – oferta-publikacje


Od ponad 12 lat nasz zespół wyszukuje i dostarcza materiały do prac naukowych – doktorskich oraz artykułów i publikacji na zadany temat

Jeżeli:

  • nie masz czasu na spędzanie długich godzin w bibliotece,
  • szukałaś/eś materiałów i niewiele znalazłaś/eś,
  • brakuje Ci czasu, aby pogodzić naukę z pracą i życiem zawodowym,
  • gdy kończysz pracę, biblioteki są zamknięte,
  • w Internecie nie ma materiałów dotyczących twojego tematu lub są niewiele warte.

To dobrze trafiłaś/eś …

– NAPISZ DO NAS O WYCENĘ KWERENDY BIBLIOGRAFICZNEJ (KLIKNIJ TU) –

Gwarancja jakości Każda bibliografia oraz materiały przygotowywane są przez pracowników naukowych z danej dziedziny wiedzy.
Pewność Materiały, które otrzymujesz są sprawdzone, naukowe i odpowiednie do tematu pracy; Możesz używać je bezpośrednio do edycji.
Elektroniczna dostawa Pliki otrzymujesz na wskazany e-mail lub są do „ściągnięcia z naszych serwerów” bez ruszania się z domu.

Cennik zamówień

KWERENDA Koszt 300 zł jest uśredniony dla kwerendy (samego spisu bibliograficznego) do pracy licencjackiej / magisterskiej i zawiera od 40 do 70 pozycji polskich i anglojęzycznych

Koszt 800 zł jest uśredniony dla kwerendy (samego spisu bibliograficznego) do pracy doktorskiej i zawiera od 70 do 200 pozycji polskich i anglojęzycznych

MATERIAŁY + KWERENDA Koszt 800 zł jest uśredniony dla dostarczenia materiałów do pracy licencjackiej lub magisterskiej.

Koszt 8000 zł jest uśredniony dla dostarczenia materiałów do pracy doktorskiej

Należy pamiętać o tym, że każdy temat jest inny i ze względu na swoją specyfikę literatury i materiałów może być więcej lub mniej – szczególnie, że inaczej sytuacja wygląda z tematyką bardziej popularną / inaczej z innowacyjną i mniej popularną w Polsce a jeszcze inaczej kiedy źródła są w większości obcojęzyczne – podana wyżej wycena jest uśredniona a ostateczny koszt podawany jest w momencie kontaktu z nami.

Korzystamy ze wszystkich możliwych źródeł bibliograficznych w tym z większości elektronicznych baz danych / katalogów i repozytoriów.

– NAPISZ DO NAS O WYCENĘ KWERENDY BIBLIOGRAFICZNEJ (KLIKNIJ TU) –